نوار نقاله رومیزی

نوار نقاله رومیزی یک جز حمل کننده در واحد های صنعتی است که کار انتقال مواد، قطعات و بسته ها و محصولات و … از نقطه ای به نقطه دیگر انجام می دهد. به نوار نقاله ها معمولا کانوایر هم گفته می شود.

مشاوره قبل از خرید : ۰۳۱۳۳۳۳۲۵۳۰۰۹۱۳۵۴۹۱۳۱۹

در حال نمایش یک نتیجه

مزایای استفاده از نوار نقاله

صرفه جویی در هزینه های کار که باعث افزایش توان تولیدی یا سرعت حمل و نقل می شود تا محصولات بیشتری ساخته، منتقل یا دسته بندی شود.
موجب کاهش نیروی کار مورد نیاز برای حمل و نقل محصولات می گردند.
باعث کاهش فضای کار مورد نیاز می شوند و عملیات در فضای کوچک تری انجام می پذیرد.
توانایی حمل انواع زیادی از قطعات، محصولات و مواد با هر شکل، ابعاد، وزن و… را دارند.
قابلیت نصب در زمان لازم و جدا شدن از سیستم پس انجام پروژه را دارند.
نوار نقاله طراحی و تولید شده در شرکت مکسس آزمون های مختلفی را گذرانده و کارایی آن اعتبار سنجی شده و با ظریب اطمینان بالا در اختیار خطوط تولید صنعتگران قرار داده می شود تا با اطمینان خاطر سالیان سال از آن استفاده نمایند. ویژگی منحصر به فرد نوار نقاله مکسس اصطلاک فوق العاده پایین و کارایی طولانی مدت بدون خرابی می باشد.

مشخصات فنی نوار نقاله مکسس

  • قدرت موتور ¼ HP
  • طول 1.5 متر
  • عرض 30سانتی متر
  • وزن

نوار نقاله رومیزی یک نوع نوار نقاله است که بر روی میز یا سطح مسطح دیگر قرار می‌گیرد و برای انتقال و جابجایی اشیاء و مواد به صورت مستمر و خودکار به کار می‌رود. این نوع نوار نقاله از طراحی کوچک و قابل حمل برخوردار است که به کاربر اجازه می‌دهد به‌صورت راحت آن را بر روی میزها یا دیگر سطوح کاری قرار داده و از آن استفاده کند.

نوار نقاله رومیزی معمولاً از نوارهای کشیده‌شونده ساده یا از چندین نوار بلند و باریک که با هم اتصال می‌یابند، تشکیل می‌شود. این نوارها معمولاً از مواد مانند پلاستیک، لاستیک یا فلز ساخته می‌شوند که دارای مقاومت و پایداری در برابر فشار و وزن اشیاء هستند.

نوار نقاله رومیزی به دلیل ساختار کوچک و کاربرد آسان، به‌طور گسترده‌ای در مکان‌های کاری، اداری و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوارها به منظور انتقال کالاها، اشیاء کوچک، اسناد و مدارک، بسته‌ها و محصولات کوچک به‌کار می‌روند. همچنین، از این نوارها برای سهولت و سرعت انجام برخی فعالیت‌ها و کارها نیز استفاده می‌شود.